Předvolební diskuzní stůl s lídry nejsilnějších politických stran

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala předvolební diskuzní stůl s lídry nejsilnějších politických stran, které se utkají v krajských volbách 2. a 3. října. Debatovalo se o prioritách jednotlivých politických uskupení na téma podpory zaměstnanosti, dopravy či covid situaci. Na debatu přišli Ilona Mauritzová (ODS), Ivo Grüner (ČSSD), pozvaní byli i lídři za ANO, STAN  a Piráti, kteří se na poslední chvíli omluvili. 
„Jsem velmi ráda, že se i přes nelehkou situaci s koronavirem podařilo uspořádat toto setkání a mohli být prodiskutována témata, která zajímají podnikatele,“ upřesňuje Radka Trylčová, ředitelka KHK v PK.
Ivo Grüner uvádí „Kraj není sněmovna, všichni jsme tu vyrostli, známe se a budeme rádi spolupracovat s každým, kdo to myslí s Plzeňským krajem vážně“. Během diskuze byly kladeny i otázky ke školství a zdravotnictví.
„Pokud bude na kraji dobrá a přátelská atmosféra, budeme toho více dělat pro lidi“, závěrem doplňuje Ilona Mauritzová.


ZpětO nás

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji sdružuje právnické a fyzické osoby ve vybraných okresech Plzeňského kraje, a to na základě dobrovolného členství. Právní základ a vymezení její činnosti představuje zákon č. 301/1992 Sb., o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt

Regionální hospodářská komora
Plzeňského kraje

Nerudova 25
301 00 Plzeň
Tel.: +420 377 322 826
Email: rhkpk@rhkpk.cz
WWW: www.rhkpk.cz