Předvolební diskuzní stůl s lídry nejsilnějších politických stran

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala předvolební diskuzní stůl s lídry nejsilnějších politických stran, které se utkají v krajských volbách 2. a 3. října. Debatovalo se o prioritách jednotlivých politických uskupení na téma podpory zaměstnanosti, dopravy či covid situaci. Na debatu přišli Ilona Mauritzová (ODS), Ivo Grüner (ČSSD), pozvaní byli i lídři za ANO, STAN a Piráti, kteří se na poslední chvíli omluvili.

Více info

Tradiční den zahradní architektury společnosti Profi Schierer s.r.o.

Ve čtvrtek 3.9.2020 proběhl v plzeňské firmě Profi Schierer s.r.o. Tradiční den zahradní architektury, kde nejvýznamnější výrobci betonových prvků pro venkovní a zahradní architekturu prezentovali své výrobky a poskytovali odborné poradenství. Dále zde byla výstava ručního a elektrického nářadí, stavební chemie, kotevní techniky a mnoho dalších inspirativních produktů a technik.

Více info

1. Bavorsko-český BusinessTalk

Témata: přeshraniční působení v každodenní praxi, ochrana osobních údajů

Více info

PLZEŇ NAVŠTÍVIL RUSKÝ OBCHODNÍ RADA

V úterý 21. července 2020 se předseda představenstva KHK v PK Petr Chvojka a ředitelka KHK v PK setkali s obchodním radou Velvyslanectví Ruské federace v České republice Sergejem Bezrukovem.

Více info

Setkání podnikatelů a členů KHK v PK

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala dne 9. 6. 2020 Setkání podnikatelů a členů za účasti prezidenta Hospodářské komory České republiky Vladimíra Dlouhého. Na půdě Vědeckotechnického parku se sešli zástupci významných podniků Plzeňského kraje

Více info

Challenge Fund OSN

Byla spuštěna první letošní výzva programu Challenge Fund OSN, která je otevřena do 30.6.2020.
Hlásit se mohou nejen české firmy, ale i nevládní organizace, univerzity a další instituce, které mohou nabídnout české know-how a inovativní řešení, které by přispěly k naplnění rozvojových cílů Agendy 2030 v šesti prioritních zemích: Bosně a Hercegovině, Etiopii, Gruzii, Kambodži, Moldavsku a Zambii. Témata pro jednotlivé země lze nalézt v příloze „Terms of reference“. Program nabízí spolufinancování projektů až do výše 40 000 USD.
Zájemci mohou podat své přihlášky ZDE přes online systém na webové stránce Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN do úterý 30. června 2020, 23.59 Istanbulského času (GMT +3).
Pro více informací navštivte webovou stránku https://undp.cz/ nebo můžete zaslat svůj dotaz na  e-mail cups.applications@undp.org.

Více info

EXPORT – Konzultace na červen 2020

I v červnu Ministerstvo zahraničních věci připravilo pro exportéry sérii webinářů a online konzultaci s ekonomickými diplomaty z vybraných zemi (viz příloha „Online konzultace k exportu“). Pro více informaci a přihlášení klikněte na

Více info

EXPORT – Konzultace na červen 2020

I v červnu Ministerstvo zahraničních věci připravilo pro exportéry sérii webinářů a online konzultaci s ekonomickými diplomaty z vybraných zemi (viz příloha „Online konzultace k exportu“). Pro více informaci a přihlášení klikněte na

Více info

Webinář Rusko-exportní příležitosti

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro Vás ve spolupráci se zastupitelským úřadem v Moskvě připravilo historicky první exportní webinář, který proběhne v úterý 31. 3. 2020 od 10 :00 SEČ. Webinář částečně nahradí zrušené semináře a bude se týkat nejenom exportních příležitosti, ale i samozřejmě dotkne se současné situace v zemi. Více informaci naleznete v odkazu https://www.export.cz/akce/ .

Více info

Setkání branže mechatronika, automatizace, umělé hmoty, elektronika především pro malé a střední podniky

2.duben 2020

Setkání branže mechatronika, automatizace, umělé hmoty, elektronika především pro malé a střední podniky

Datum: 2. 4. 2020
Místo: Technologický park Dobřany, Průmyslová 1298
Odkaz: https://www.beratungsbueros.eu/cs/cesko-bavorske-setkani-branze/

Více info

Krajská exportní konference – Španělsko a Itálie

5.březen 2020

Rádi bychom Vás pozvali na Krajskou exportní konferenci dne 5. 3. 2020 od 10:00 do 13:00 h v sídle KHK v PK, Nerudova 25, Plzeň. Konference bude zaměřena na území Italie a Španělska a proběhne za účasti ekonomických diplomatů z Velvyslanectví České republiky v Římě a Madridu.

Více info

Setkání vicepremiéra

20.únor 2020

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků České republiky uspořádala 20. 2. 2020 setkání vicepremiéra, ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy Karla Havlíčka s podnikateli.

Více info

Stavba roku Plzeňského kraje

V úterý 18.února proběhla tisková konference, kde byl vyhlášen již 17.ročník veřejné soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Vyhlášení se zúčastnili hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard, primátor města Plzně Martin Baxa a předseda Krajské hospodářské komory Petr Chvojka.

Více info

Novoroční setkání členů KHK v PK

29.leden 2020

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala pro své členy a významné hosty novoroční setkání, které se uskutečnilo 27. ledna 2020 v Měšťanské besedě. Pozvání přijali primátor města Plzně Martin Baxa, členové Rady města Plzně a Rady Plzeňského kraje a významní zástupci z řad zaměstnavatelů v Plzeňském kraji.

Více info

Efektivní komunikace pro vedoucí pracovníky, majitele daňových kanceláří a OSVČ

29.leden 2020

Umění vedení lidí v sobě zahrnuje jak vedení ostatních tak inspiraci vlastním příkladem. V tomto kurzu se posluchači dozvědí, jak efektivně vést skupinu lidí i sebe sama, jak delegovat úkoly a tím kultivovat přijetí vlastní zodpovědnosti, a také jak vést motivující rozhovory s podřízenými či klienty.

Více info

Česko- bavorský inovační den

22.leden 2020

Den plný diskuzí, přednášek a workshopů o datové vědě, strojovém učení a umělé inteligenci se zkušenými přednášejícími z velkých firem, ale i malých a středních podniků, startupů a oblasti vědy z obou stran hranice. Cílem prvního Bavorsko-českého inovačního dne je představit a vysvětlit tuto technologii a poukázat na excelenci regionálních společností.

Více info


Aktuality - KHK v Plzeňském kraji

9.9.2020

Známe vítěze soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2019

Titul Stavba roku Plzeňského kraje 2019 získala Lokalita Bolevec určená pro bydlení v samostatných rodinných domech se zahradou a novostavba administrativní budovy Konplan, obě v Plzni. Ta se stala zároveň vítězem internetového hlasování, a zasloužila si tak Cenu veřejnosti...
Více info ZDE

1.10.2020

Životní inventura

Konference ŽIVOTNÍ INVENTURA se zaměří na ožehavé téma životní změny. Někomu změní život zdraví, prožije úraz nebo onemocní.
Více info ZDE

14.9.2020

Předvolební diskuzní stůl

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala předvolební diskuzní stůl s lídry nejsilnějších politických stran, které se utkají v krajských volbách 2. a 3. října. Debatovalo se o prioritách jednotlivých politických uskupení na téma podpory ...
Více info ZDE


O nás

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji sdružuje právnické a fyzické osoby ve vybraných okresech Plzeňského kraje, a to na základě dobrovolného členství. Právní základ a vymezení její činnosti představuje zákon č. 301/1992 Sb., o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt

Krajská hospodářská komora
v Plzeňském kraji

Nerudova 25
301 00 Plzeň
Tel.: +420 377 322 826
Email: khkvpk@khkvpk.cz
WWW: www.khkvpk.cz