Setkání podnikatelů a členů KHK v PK

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala dne 9. 6. 2020 Setkání podnikatelů a členů za účasti prezidenta Hospodářské komory České republiky Vladimíra Dlouhého. Na půdě Vědeckotechnického parku se sešli zástupci významných podniků Plzeňského kraje

Více info

Challenge Fund OSN

Byla spuštěna první letošní výzva programu Challenge Fund OSN, která je otevřena do 30.6.2020.
Hlásit se mohou nejen české firmy, ale i nevládní organizace, univerzity a další instituce, které mohou nabídnout české know-how a inovativní řešení, které by přispěly k naplnění rozvojových cílů Agendy 2030 v šesti prioritních zemích: Bosně a Hercegovině, Etiopii, Gruzii, Kambodži, Moldavsku a Zambii. Témata pro jednotlivé země lze nalézt v příloze „Terms of reference“. Program nabízí spolufinancování projektů až do výše 40 000 USD.
Zájemci mohou podat své přihlášky ZDE přes online systém na webové stránce Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN do úterý 30. června 2020, 23.59 Istanbulského času (GMT +3).
Pro více informací navštivte webovou stránku https://undp.cz/ nebo můžete zaslat svůj dotaz na  e-mail cups.applications@undp.org.

Více info

EXPORT – Konzultace na červen 2020

I v červnu Ministerstvo zahraničních věci připravilo pro exportéry sérii webinářů a online konzultaci s ekonomickými diplomaty z vybraných zemi (viz příloha „Online konzultace k exportu“). Pro více informaci a přihlášení klikněte na

Více info

Webinář Rusko-exportní příležitosti

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro Vás ve spolupráci se zastupitelským úřadem v Moskvě připravilo historicky první exportní webinář, který proběhne v úterý 31. 3. 2020 od 10 :00 SEČ. Webinář částečně nahradí zrušené semináře a bude se týkat nejenom exportních příležitosti, ale i samozřejmě dotkne se současné situace v zemi. Více informaci naleznete v odkazu https://www.export.cz/akce/ .

Více info

Setkání branže mechatronika, automatizace, umělé hmoty, elektronika především pro malé a střední podniky

2.duben 2020

Setkání branže mechatronika, automatizace, umělé hmoty, elektronika především pro malé a střední podniky

Datum: 2. 4. 2020
Místo: Technologický park Dobřany, Průmyslová 1298
Odkaz: https://www.beratungsbueros.eu/cs/cesko-bavorske-setkani-branze/

Více info

Krajská exportní konference – Španělsko a Itálie

5.březen 2020

Rádi bychom Vás pozvali na Krajskou exportní konferenci dne 5. 3. 2020 od 10:00 do 13:00 h v sídle KHK v PK, Nerudova 25, Plzeň. Konference bude zaměřena na území Italie a Španělska a proběhne za účasti ekonomických diplomatů z Velvyslanectví České republiky v Římě a Madridu.

Více info

Setkání vicepremiéra

20.únor 2020

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků České republiky uspořádala 20. 2. 2020 setkání vicepremiéra, ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy Karla Havlíčka s podnikateli.

Více info

Stavba roku Plzeňského kraje

V úterý 18.února proběhla tisková konference, kde byl vyhlášen již 17.ročník veřejné soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Vyhlášení se zúčastnili hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard, primátor města Plzně Martin Baxa a předseda Krajské hospodářské komory Petr Chvojka.

Více info

Novoroční setkání členů KHK v PK

29.leden 2020

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala pro své členy a významné hosty novoroční setkání, které se uskutečnilo 27. ledna 2020 v Měšťanské besedě. Pozvání přijali primátor města Plzně Martin Baxa, členové Rady města Plzně a Rady Plzeňského kraje a významní zástupci z řad zaměstnavatelů v Plzeňském kraji.

Více info

Efektivní komunikace pro vedoucí pracovníky, majitele daňových kanceláří a OSVČ

29.leden 2020

Umění vedení lidí v sobě zahrnuje jak vedení ostatních tak inspiraci vlastním příkladem. V tomto kurzu se posluchači dozvědí, jak efektivně vést skupinu lidí i sebe sama, jak delegovat úkoly a tím kultivovat přijetí vlastní zodpovědnosti, a také jak vést motivující rozhovory s podřízenými či klienty.

Více info

Česko- bavorský inovační den

22.leden 2020

Den plný diskuzí, přednášek a workshopů o datové vědě, strojovém učení a umělé inteligenci se zkušenými přednášejícími z velkých firem, ale i malých a středních podniků, startupů a oblasti vědy z obou stran hranice. Cílem prvního Bavorsko-českého inovačního dne je představit a vysvětlit tuto technologii a poukázat na excelenci regionálních společností.

Více info

ISE-monitor pro Váš business“

19. listopad 2019

Vážení, jste výrobní společnost a exportujete nebo máte v plánu poskytovat své služby do zahraničí? Využijte zcela ojedinělý ISE-monitor ZDE , díky kterému získáte podrobnou analýzu současného stavu služeb Vaší společnosti a stejně tak získáte srovnání s jinými společnostmi. Monitor můžete nyní využít zcela BEZPLATNĚ. Více informaci naleznete v přiloženém souboru „ISE_monitor“.

ISE monitor

Seminář „Kolumbie a Mexiko - Exportní příležitosti pro české firmy“

27. listopad 2019

Srdečně Vás zveme do Zlína na exportní seminář zaměřený na obchodní příležitosti v Mexiku a Kolumbii, které Vám představí Michal Rejtar, ekonomický diplomat z Velvyslanectví ČR v Bogotě a Zuzana Stiborová z Velvyslanectví ČR v Mexiku.

Více info

Podnikatelská mise

18. - 19. listopad 2019

Podnikatelská mise doprovázející předsedu vlády ČR Andreje Babiše a ministra průmyslu a obchodu ČR Karla Havlíčka na Ukrajinu (Kyjev). Podnikatelská mise je vedena prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým. Na misi podnikatelé doprovodí předsedu vlády ČR při jeho oficiální návštěvě Ukrajiny (Kyjeva).

Více info

Návštěva prezidenta Hospodářské komory České republiky

15. říjen 2019

Dne 15. 10. 2019 navštívil město Plzeň prezident Hospodářské komory České republiky Ing. Vladimír Dlouhý CSc. Pana prezidenta doprovázel předseda představenstva Krajské hospodářské komory v Plzeňském kraji (KHK v PK) pan Petr Chvojka spolu s paní ředitelkou Mgr. Radkou Trylčovou.

Více info

Nadační fond – dopis zaměstnavatelům

16. září 2019

Plzeňský kraj společně se zaměstnavateli regionu dlouhodobě vytváří a zlepšuje podmínky k výuce technických oborů ve školách. Prioritou Plzeňského kraje je podpora technického vzdělávání s cílem udržení trvalého zájmu o studium technických oborů ve středních a vysokých školách.

Více info

KRAJSKÁ EXPORTNÍ KONFERENCE

13. listopad 2019

V letošním roce se opět uskuteční série Krajských exportních konferencí, kde ve dvou panelech, I. panel: PŘEDEXPORTNÍ ROZHODOVÁNÍ a II. panel: PODMÍNKY PRO EXPORT, konkrétně vystoupí prominentní řečníci z řad partnerů projektu, tedy Hospodářské komory ČR, Ministerstva zahraničních věcí ČR, Československé obchodní banky, České exportní banky a Exportní garanční a pojišťovací společnosti.

Více info

PLZEŇSKÉ PODNIKATELSKÉ VOUCHERY

4. září 2019

Plzeňské podnikatelské vouchery podporují spolupráci mezi podnikatelskými subjekty a výzkumnými organizacemi z Plzeňské metropolitní oblasti. Cílem programu je posílit inovační aktivity firem a přispět tak ke zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Firmy mohou využít kapacit, kterými samy nedisponují, k zahájení nebo zintenzívnění svých inovačních aktivit a ke zvýšení svého inovačního potenciálu.

Více info

3. BAVORSKO-ČESKÁ BURZA FIREM

16. říjen 2019

Best Practice ze společného hospodářského regionu Burza firem: Prezentace bavorských a českých firem a institucí z oborů strojírenství, elektrotechnika, IT, automotive a stavebnictví

Více info

13. Mezinárodní fórum mechatroniky (IFM) se uskuteční v termínu 25. - 26. září 2019 v Chamu

25. - 26. září 2019

13. Mezinárodní fórum mechatroniky (IFM) se uskuteční v termínu 25. - 26. září 2019 v Chamu ve východním Bavorsku. Osvědčený každoroční kongres je evropskou platformou pro technologickou prezentaci a odbornou diskusi hospodářství a vědy, pro získávání nových kontaktů a spolupráci a propojení etablovaných podniků se startupy v mechatronice.

Více info

Pracovní konference INTELIGENTNÍ SPECIALIZACE REGIONU 2019

29. května 2019, 8:30 hodin, Parkhotel Plzeň

Účast na konferenci je bezplatná. K přihlášení na konferenci využijte prosím link na webových stránkách. Registrace je možná nejpozději do 22. května 2019, kapacita konference je omezená.

Více info

Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky

Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Maďarska.

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi prezidenta republiky, J.E. Miloše Zemana, do Maďarska, jejíž organizací byla Kanceláří prezidenta republiky pověřena Hospodářská komora České republiky. Mise se bude konat v termínu od 14. do 16. 5. 2019, přičemž podnikatelská delegace bude vedena prezidentem HK ČR, panem Vladimírem Dlouhým..

Více info

3. BAVORSKO-ČESKÝ DEN PRO FIRMY

VYNIKAJÍCÍ SERVIS JISTÍ BUDOUCNOST

Již téměř ve všech odvětvích představuje servis dynamickou rostoucí oblast. Digitalizace umožňuje vytvářet nové servisní modely napříč odvětvími.

Více info

Veletrh AMPER 2019

Obory elektrotechnika, energetika, automatizace komunikace, osvětlení a zabezpečení.

 

Více info

Podnikatelská mise do Alžírska

Podnikatelská mise do Alžírska s náměstkem ministra zahraničních věcí ČR panem Martinem Tlapou. Tato mise, v tomto kalendářním roce první v pořadí, je organizována Hospodářskou komorou České republiky a uskuteční se v termínu od 17. do 19. 3. 2019. Podnikatelská delegace bude vedena předsedou Zahraniční sekce HK ČR, panem Iljou Mazánkem.

Více info


Aktuality - KHK v Plzeňském kraji

9.6.2020

Setkání podnikatelů a členů KHK v PK

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji uspořádala dne 9. 6. 2020 Setkání podnikatelů a členů za účasti prezidenta...
Více info ZDE

1.10.2020

Životní inventura

Konference ŽIVOTNÍ INVENTURA se zaměří na ožehavé téma životní změny. Někomu změní život zdraví, prožije úraz nebo onemocní.
Více info ZDE


O nás

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji sdružuje právnické a fyzické osoby ve vybraných okresech Plzeňského kraje, a to na základě dobrovolného členství. Právní základ a vymezení její činnosti představuje zákon č. 301/1992 Sb., o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt

Krajská hospodářská komora
v Plzeňském kraji

Nerudova 25
301 00 Plzeň
Tel.: +420 377 322 826
Email: khkvpk@khkvpk.cz
WWW: www.khkvpk.cz