Tradiční den zahradní architektury společnosti Profi Schierer s.r.o.
prodejce stavebnin a nářadíVe čtvrtek 3.9.2020 proběhl v plzeňské firmě Profi Schierer s.r.o. Tradiční den zahradní architektury, kde nejvýznamnější výrobci betonových prvků pro venkovní a zahradní architekturu prezentovali své výrobky a poskytovali odborné poradenství. Dále zde byla výstava ručního a elektrického nářadí, stavební chemie, kotevní techniky a mnoho dalších inspirativních produktů a technik.
Společnost Profi Schierer s.r.o. je jedním ze zakládajících členů Aliance českých stavebnin, která vznikla v roce 2019 a jejím základním cílem je vytvořit protiváhu rostoucí síle velkých řetězců stavebnin, působících na českém trhu, které postupně monopolizují trh. Ambiciózní vizí Aliance je tak vybudovat z regionálních stavebnin fungující celostátní síť prodejců stavebních materiálů, kteří budují svoji privátní tradiční značku, ale zároveň využívají sílu Aliance k posilování své lokální pozice, což jim umožní přinášet svým zákazníků vyšší kvalitu poskytovaných služeb i lepší ceny.  ZpětO nás

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji sdružuje právnické a fyzické osoby ve vybraných okresech Plzeňského kraje, a to na základě dobrovolného členství. Právní základ a vymezení její činnosti představuje zákon č. 301/1992 Sb., o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt

Regionální hospodářská komora
Plzeňského kraje

Nerudova 25
301 00 Plzeň
Tel.: +420 377 322 826
Email: rhkpk@rhkpk.cz
WWW: www.rhkpk.cz